niedziela, 10 marca 2013

7. Wielka Brytania - NorfolkPaństwo: Wielka Brytania
Dystans: 1244 km
Czas podróżowania: 9 dni


Witam wszystkich bardzo serdecznie! Pewnie większość osób już zapomniała o tym blogu. ;) Ja jednak o nim nie zapomniałam i postanowiłam zabić mojego lenia. Zbrodnia się opłaciła, notka została napisana, a ja bez poczucia winy o porzuceniu będę mogła spokojnie położyć się spać.
Może jednak powrócę do sedna :] Pocztówkę wyjęłam ze skrzynki dosyć dawno, bo pod koniec sierpnia. Jest to jak na razie moja jedyna z Wielkiej Brytanii oraz jedyna jaką dostałam za pomocą aplikacji Samsunga - Touchnote. Przysłała mi ją Sara z miasta Norfolk we wschodniej Anglii. Pocztówka przedstawia jej dzieci - trzeba przyznać, że są słodkie :) Cała rodzina wybrała się wtedy na piknik, nieopodal Rendlesham Forest. Sara poleciła mi także plażę w Southwold; charakteryzuje się ona kolorowymi domkami usytuowanymi na wydmach. Trzeba przyznać, robi wrażenie.

Pocztówka Touchnote jest całkiem ciekawa, jednak osobiście wolę tradycyjne, własnoręcznie zapisane z krzywo naklejonym znaczkiem. Chyba nawet o to chodzi w Postcrossingu? Mam nadzieję (a pamiętajmy, że nadzieja matką głupich ;) iż kolejna notka ukaże się niedługo, a tymczasem mam pytanie dla osób zanjących się na prawie:
     Jaka kara grozi za leniobójstwo?
Mam bowiem jeszcze ochotę pozabijać parę leni, ale to w końcu czyn w obronie własnej! W razie czego proszę, bądźcie ze mną na sali sądowej, gdyby zaszła taka potrzeba ;) 

Thank you, Sara! See you soon ;)

PS. Nie zapomnijcie o ankiecie na górze po prawej :p

1 komentarz:

  1. Byłam tam, byłam :D I mam śliczne pocztówki stamtąd :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję! :)